Elektryczne

Samochody RC Elektryczne

Zdalnie sterowane samochody RC elektryczne, stanowią zdecydowaną większość oferty naszego internetowego sklepu. Wynika to niewątpliwie z faktu, iż doskonale spełniają swoją role, są stosunkowo niedrogie i idealnie nadają się zarówno dla początkujących jak i doświadczonych modelarzy. Niezwykle szeroki wybór oraz duża różnorodność cen poszczególnych samochodów sprawiają, że każdy bez najmniejszego problemu znajdzie u nas coś odpowiedniego – niedrogi model dla dziecka czy też zaawansowany pojazd dla prawdziwego hobbysty. Co ciekawe, w naszej ofercie znajdują się zarówno modele wzorowane na powszechnie znanych samochodach (np. Jeep Wrangler) jak i na całkowicie autorskich koncepcjach.

Zdalnie Sterowane Samochody RC Elektryczne


Zdalnie Sterowane Samochody RC Elektryczne - Modele samochodów na pilota, terenowe jak równiez rajdowe, samochody gotowe do jazdy i modele do złożeniaZ uwagi na fakt, iż większość modeli mierzy co najwyżej kilkadziesiąt centymetrów i waży kilka kilogramów, ich przewiezienie czy przeniesienie na tor lub inną interesującą użytkownika nawierzchnię nie stanowi najmniejszego problemu. W zależności od preferencji względem użytkowania modelu, warto zdecydować się na klasyczną wyścigówkę lub idealną do pokonywania najróżniejszych przeszkód terenówkę z napędem na cztery koła. Standardowa prędkość rozwijana przez dostępne w sprzedaży modele wynosi kilkadziesiąt kilometrów. Są jednak modele, które potrafią rozwinąć nawet 160 kilometrów na godzinę i zajmuje im to niespełna pięć sekund! Warto wobec tego dobrze się zorientować w parametrach i wybrać najwłaściwszy dla siebie model. Kolejnym elementem, na który warto zwrócić uwagę jest niewątpliwie stan modelu zaraz po wyjęciu z opakowania – może się bowiem okazać, że jego użycie będzie się wiązało z koniecznością wcześniejszego złożenia.

Takie zestawy powstały zmyślą o miłośnikach składania modeli – nierzadko konieczne jest też pomalowanie karoserii złożonego samochodu! Niemniej istotny jest również skład zestawu oferowane wraz z samochodem. Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie zestawy są kompletne – cześć z nich adresowana jest do osób, które chcą samodzielnie skompletować poszczególne elementy samochodu i mieć wpływ na jego ostateczne parametry oraz wygląd.

Kontakt

Sklep MODELE-RC.com 
Plac Jana Pawła II 12
26-200 Końskie, Polska