Samochody

Zdalnie Sterowane Samochody RC na Pilota

Zdalnie sterowane Samochody RC, które znaleźć można w naszej ofercie to zarówno klasyczne modele przeznaczone do jazdy po płaskich nawierzchniach jak i wyczynowe terenówki, którym niestraszne nawet najbardziej ekstremalne warunki. Modele tworzone według indywidualnych projektów bądź repliki powszechnie znanych samochodów. Tak duża różnorodność sprawia, że spośród dostępnych w sprzedaży modeli, każdy wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Różnorodność tą potwierdza również fakt, iż poszczególne pojazdy wyposażone są w silniki elektryczne bądź spalinowe. Zarówno jedne jak i drugie mają swoje wady i zalety, dlatego w momencie dokonywania wyboru, warto się dobrze zastanowić.

 

Zdalnie sterowane Samochody rc - Auta rc spalinowe i elektryczne


Zdalnie Sterowane Samochody RC na Pilota – Model Aut RC z Silnikami Elektrycznymi i Spalinowymi. Licencjonowane Samochody RC największych Producentów - Sklep Interentowy Modele-RC.comModele elektryczne stanowią zdecydowaną większość, z uwagi na fakt, iż są na ogół bardziej przystępne cenowo. Z tego też względu adresowane są przede wszystkim dla początkujących modelarzy oraz osób, które poszukują dobrej zabawy. Bardziej zaawansowani i prawdziwi hobbyści mogą zdecydować się na modele spalinowe lub najbardziej zaawansowane modele spalinowe, których ceny nierzadko bywają zbliżone. To, co charakteryzuje zdalnie sterowane samochody z wyższej półki cenowej to niewątpliwie dłuższy czas zabawy na pojedynczym ładowaniu lub tankowaniu oraz wyższe prędkości – w przypadku najlepszych modeli dostępnych w ofercie naszego sklepu maksymalna prędkość może wynosić nawet 160 kilometrów na godzinę! Co ciekawe rozpędzenie pojazdu do tak zawrotnej szybkości nie jest czasochłonne – wystarczy niespełna 5 sekund! Standardowe modele osiągają na ogół prędkość na poziomie kilkudziesięciu kilometrów na godzinę, co niewątpliwie jest wystarczające dla amatorskiego użytku.


Standardowe wymiary modeli to około kilkudziesięciu centymetrów długości i szerokości. Ze względu na tak kompaktowe wymiary oraz wagę wynoszącą przeważnie do kilku kilogramów, nie ma najmniejszych problemów z ich przenoszeniem czy przewożeniem. Dokonując wyboru idealnego dla siebie modelu warto też zwrócić uwagę na materiał, z którego dany pojazd został wykonany (najczęściej jest to aluminiowa bądź metalowa konstrukcja), dodatkowe elementy wchodzące w skład zestawu (na przykład dodatkowe śruby, nakładki, zapasowe zawleczki, naklejki na samochody), a także dodatkowe szczegóły – wodoodporne kontrolery, dostępne tryby jazdy, dodatkowe udogodnienia itp.

Kontakt

Sklep MODELE-RC.com 
Plac Jana Pawła II 12
26-200 Końskie, Polska