Motorówki

Zdalnie Sterowane Motorówki Rc na Pilota

W ofercie naszego sklepu znaleźć można wspaniałe motorówki na pilota, które wykonane są z wysokiej jakości materiałów. W przypadku tańszych modeli jest to zwykle plastik, jednak modele z wyższej półki posiadają również elementy stworzone z nieco bardziej zaawansowanych materiałów, dzięki czemu są stabilniejsze i lepiej wyważone. Poszczególne modele różnią się ponadto wielkością, rodzajem zasilania, zasięgiem, a także czasem zabawy łodzią na jednym ładowaniu. Łączy je jednak szybkość i nieprawdopodobna zwrotność, a także gwarancja doskonałej zabawy.
Większość motorówek w naszym sklepie to modele w rozmiarach od 35 do 74 centymetrów. Dzięki takim rozmiarom łatwo się prowadzą i nie wymagają nadmiernie zaawansowanego zasilania. Nie są też kłopotliwe w transporcie, gdyż nawet z opakowaniem nie zajmują wiele miejsca. W zależności od modelu jednorazowe ładowanie pozwala na 10-15 minut świetnej zabawy. Ponowne naładowanie akumulatora wymaga najczęściej od 1 do 2,5 godziny czasu.

Motorówki na pilota

Motorówki na pilotaNa co należy zwrócić szczególną uwagę w momencie dokonywania wyboru zdalnie sterowanej motorówki?  Przede wszystkim na jej cechy charakterystyczne oraz dodatkowe mechanizmy. Mowa chociażby o serwomechanizmach, dzięki którym motorówka może skręcać w każdych warunkach – w mniej zaawansowanych modelach skręty wiążą się zwykle z koniecznością zmniejszenia mocy silnika. Nie bez znaczenia jest również dostępność biegu wstecznego oraz zdolność modelu od odwrócenia się po ewentualnym wypadku. W tego typu mechanizmy i udogodnienia wyposażone są zwykle łodzie z wyższej półki cenowej. W zależności od tego, jak i dzięki model będzie wykorzystywany, warto zwrócić również uwagę na jego zasięg oraz maksymalną prędkość. O ile w przypadku prędkości maksymalnej parametry są bardzo zróżnicowane, o tyle zasięg wynosi najczęściej około 100 – 150 metrów. Zaletą modeli dostępnych w naszym sklepie są ponadto eleganckie opakowania, które sprawiają, iż motorówki doskonale sprawdzają się jako prezent dla bliskiej osoby. Warto również wspomnieć o tym, iż w zestawie znaleźć można wiele elementów dodatkowych, w tym na przykład stylowe podstawki, dzięki którym po zabawie model może zostać wyeksponowany w dowolnym miejscu w domu.

Kontakt

Sklep MODELE-RC.com 
Plac Jana Pawła II 12
26-200 Końskie, Polska